Paypal Türkiye'de Nasıl Kullanılır Yöntemi (paypalın Türkiye'de kapalı olmasına rağmen)

Tek yapacağımız paypalın sistemini kandırmak. öncelikle bir vpn edinin ve amerika ile bağlanın.
ben SoftEther VPN Client Manager programını kullanıyorum sorun çıkmıyor en iyiside bu gibi gözüküyor ve kendinize yeni bir paypal hesabı edinin ve ülke vs gibi bilgileri amerika olarak gösterin.

Daha sonra sizden kredi kartı bilgilerini isteyecek ve bilgileri girdiğinizde doğrulama yöntemi için malesef sosyal güvenlik numarası istiyor ve bu da bizde bulunmayan bir şey.

İnternet üzerinden bir alışveriş yapın, ne olduğu farketmez cüzi bir miktarda ya da gerçekten ihtiyacınız olan bir şeyse miktarı farketmeksizin alışverişinizi yapın.

Ödeme yöntemini paypal olarak seçin ve önceki aşamada oluşturduğumuz paypal hesabı ile girin.
tüm bu aşamalar tamamlandıktan sonra alışveriş sitesine ödeme yapacağınız ekrana yönlendiriliyorsunuz ve paypal yeniden kart bilgileri istiyor.

Kullandığınız kredi kartı bilgilerinizi giriyorsunuz ve ödemek için tıkladığınızda paypal doğrulama vs gerektirmeksizin işlemi onaylıyor.

İşlem onaylandıktan sonra ise bu kart bilgileri kaydedilsin mi diye soruyor ona da evet diyorsunuz ve bundan sonra yapacağınız tüm alışverişlerde sanki bir amerikalıymışcasına paypalı kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Artık ne bir onay ne de başka bir zımbırtı ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Ben bu yöntemi yasağın geldiği ilk andan itibaren kullanıyorum ve benim en çok kullandığım platformlar steam, origin, ebay, alibaba gibi bilindik siteler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder