Mortal Kombat X Mobil - Android ve IOS CHALLENGE TEKRARI NASIL YAPILIR? işte yöntemi

Mortal Kombat X telefondaki versiyonu için Challenge Tekrarı yapma yöntemi.


ios için hiç programa filan gerek yoktur. Challenge tekrar oynamak için;

1- MK silinir.2- MK yüklenir3- Telefon uçak moduna alınır.4- MK açılır ve başlangıç maçları geçilerek ana menüye kadar gelinir.5- (Önemli) Profile->Change WBid e gelinir. Uçak modu kapatılır.6- (Önemli) Uçak modu kapatıldığında karşınıza direk olarak load ekranı çıkacak. Login olmanıza izin vermeyecek. Load ekranını gördüğünüz gibi uçak modunu tekrardan açmak için iphone alt menüyü ekranın yarısına kadar sürükleyin. Daha sonra ana menüyü gördüğünüz anda(1-2 saniye içinde) uçak moduna tekrardan alın.7- Tekrardan Profile-Change Wbid e gelin. Ve Hesabınızın mail ve şifresini girin.8- Uçak modunu tekrardan kaldırın. Ve logine basın.9- Logine bastığınız gibi yine load ekranı çıkarak. 6.adımda bahsettiğim menünün yarım açılmasını burda da yapmamız gerek. "Profile 'xx' found online" yazısını gördüğünüzde uçak moduna tekrardan alın. Bahsettiğim ekranını görseli :

10- Uçak moduna aldıktan sonra pop-up cevabına yes diyoruz ve şu anki hesabımız yükleniyor.11- Ana menüye döndüğümüzde uçak modunu kapatıyoruz. Yani online a çıkması gerekiyor telefonun. O yüzden 30 saniye kadar bekleyin.12- Bu adımda da MK ı tamamen kapatın. IOS için ana butona iki kere tıklayınca tüm uygulamaların çıktığı bir ekran var. Ordan da kapatılması gerek.13- MK açın. Ve bitirdiğiniz challenge yeniden oynanmaya hazır haldeOFFLINE METODU NEDİR? NASIL YAPILIR?

Diyelim 360 ruhunuz var aynı ruhlarla kart paketlerinden istediğiniz karakter çıkana kadar tekrar tekrar paket açma yöntemine Offline yöntemi deniyor nasıl yapılacağını yazayım.

UYARI: Oyun için kullanacağınız hesap + yardımcı yedek bir hesap daha açıyorsunuz ikisi de kayıtlı kuyudatlı olacak şifreyi username girdiğiniz de ikisini de girilebiliyor olacak

NOT: Oyun da kullandığınız hesabınızdasınız örn: Elite pack açacaksınız yapacakları sıralıyorum.

PAKETİ AÇTINIZ (uçak moduna aldıktan sonra) İSTEDİĞİNİZ KARAKTER ÇIKMADI BU DURUMDA YAPILACAKLAR

1) Bu kısmı önemli mutlaka Paketi açmadan önce telefon uçak moduna alınır. ilgili paket açılır kartlar geçilir
2) İstediğiniz kart çıkmadı Profilden WB username girişi yapılacak yere gelin ve yedek hesabın username ve şifresini yazın
3) kullanıcı adı şifreyi yazdıktan sonra uçak modunu kapatın ve 10sn kadar bekleyin ve logine basın (bazen connection error diyebilir panik yok beş on kere bile olsa yeniden bağlanmayı deneyi enin de sonun da bağlanacak)
4) yedek hesabınıza geçtikten sonra tekrar orjinal hesabınızın username pass ını girin kendi hesabınıza geri dönün ruhlar hiç harcanmamış gibi yerinde duruyor olacak.

PAKETİ AÇTINIZ İSTEDİĞİNİZ KART GELDİĞİ ZAMAN YAPILACAKLAR

İstediğiniz kart çıktıysa hemen uçak modunu kapatın ve faction warsa girin veya WB profiline user pass girip kayıt altına alın.


Bu şekil de Elite packte diamond düşürme biraz kastırabilir ama özellikle exclusive card pack tekrar geri döndüğün de hani şu eskiden slasher jason ve spec ops scorpionun olduğu kart paketi o döndüğün de o kadar kolay 7fuse yapacaksınız ki şaşıracaksınız.

Bu konuyla ilgilenen arkadaşlar bu sayfayı kaydetsin olur da birisi yeniden sorarsa bende forumda değilsem göremiyorsam bu sayfa numarasını söyleyip yardımcı olabilirler. 

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder