Telefondan Para Kazandıran Uygulama Whaff Rewards!!

Evet arkadaşlar yanlış duymadınız. Televizyonda çıkan bal vs. gibi reklamlar gibi giriş yaptım Fakat bu olay gerçekten mümkün ve çok basit. İhtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon. Bu işle az veya çok (orası size kalmış) miktar paralar kazanabilirsiniz. "Nasıl olacak peki bu?" dediğiniz duyar gibiyim.

Şimdi öncelikle telefondan google playe girerek "WHAFF REWARDS" isimli uygulamayı indirmemiz gerek. Nedir bu whaff rewards. Whaff Rewards google playdeki uygulamalardan reklam alarak, onları indiren kullanıcılara belli miktarda paralar ödüyor. Aslında bu paralar ufak miktarlar $0.10, $0.15 vs vs. (Yüksekleri de var tabii.) İlk kazanç kaynagımız burası. İkinci kaynak ise, referanslarımız. Program bize Referans başına $0.30 veriyor. Bu da yaklaşık olarak 1.15 . Lira felan yapıyor. Yani 100 kişi 110 lira felan demek, muhteşem para. Şimdi siz diyeceksiniz Adam neden benim referansım olarak gelsin? Program diyor ki Referans koduyla kayıt olan da olduran da $0.30 kazanır. Yani sıfırdan başlamak istemiyorsan referans koduyla kayıt ol diyor.

Uygulama gayet sağlam arkadaşlar yıllardır devam ediyor ve +10 milyon kullanıcısı var. Bugune kadar tek başına 25 bin dolar çeken kullanıcısı var.

Kayıt olurken Sizden istenen invite cod kısmına AJ18904 yazarsanız ikimizde $0.30 kazanmış olacagız. Bol kazançlar herkese..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder