Ağustos 2018'in en iyi oyunları

2018 Ağustos ayı'nın en iyi pc ve konsol oyunları ile karşınızdayız.

Strange Brigade - 28 ağustos
1-4 oyuncu için bu rip-roaring 1930'ların üçüncü şahsında maceraya egzotik bir yolculuğa çıkın! 

Deaths Gambit - 14 ağustos
Death's Gambit, derin RPG öğeleri ile zorlu bir 2D aksiyon platformudur. Ölümün bir ajanı hizmetine bağlı olarak, Siradon'un gizemini açığa çıkarır ve ölümsüzlüğün gerçek fiyatını keşfeder.
 

We Happy Few - 10 ağustos
We Happy Few (Biz, Mutlu Azınlık), 1960’lar İngilteresinin alternatif bir gelecek öngörüsü üzerine kurulmuş, uyuşturucuyla dolu şehrinde geçen bir aksiyon/macera oyunudur. Saklan, dövüş ya da bu hayallerle dolu, Neşe-takıntılı dünyaya ayak uydurmanın bir yolunu bul.

Yakuza 0 - PC - 1 ağustos
SEGA’nın efsanevi Japon dizisi sonunda PC’ye geliyor. Tokyo ve Osaka'dan cehennem gibi, yakuza Kiryu ve Majima gibi savaşın. Japonya'da 1980'lerin hayatına, ön plana çıkmamış kareler ve 4K çözünürlükleri olan video oyunlarındakinden farklı bir deneyime sahip bir ön sıradaki koltuktan yararlanın. Bir efsane doğar.

Monster Hunter World PC - 9 ağustos
Bir avcı rolünde oyna ve avantaj kazanmak için yer şekillerini ve orada bulunan çeşitli canlıları kullanabileceğin canlı, nefes alan bir ekosistemdeki yırtıcı canavarları öldür. İster tek başına, ister üç diğer oyuncuyla ortak olarak avlan ve yeni ekipmanlar üretip daha büyük ve daha kötü yaratıkları öldürmek

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder