Arma 3 PC inceleme

inceleme: Oyun kesinlikle aşırı zevkli ve akıcı. Bilmeniz gereken şey ise aynı zamanda zor olduğu. Gerçekten zor ama bu oyunu biraz daah ulaşılmaz hale getiriyor. Oyunun bütün paketleriyle olan fiyatı ile beraber zor olması oyuncu kitlseini hakikaten azaltmış durumda ama mallesef "mükemmel" sonuç almak da imkansız.

Oyundan zevk almak için dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var:
-Oyunu yapabiliyorsanız İngilizce oynayın bu sizi oyuna daha çok bağlıyor ve daha kolay adapte oluyorsunuz.
-Eğitim bölümlerini ve Tanıtım (Showcases) bölümlerini kesinlikle oynayın. Bu içerikler oyunun genel akışını uygulayarak öğretir ve hikayede ilerlerken ne yapacağınızı görmenizi kolaylaştırır.
-Türk serverlarından ve Altis Life türevi serverlardan uzak durun. Bu yüksek gerçeklik sunan bir askeri strateji ve savaş oyunu. Türklerin saçma oyun kültüründen ve ya Role Play oyunlardan soyutlanması için yeterli. Türklerle geyik yapmak istiyorsanız LoL ücretsiz hatta artık CS:GO da ücretsiz.
-Araçları ve mühimmatlarıı tanımaya çalışın. Zaman alan bir olay ama hikaye modu bunu size öğretiyor.
-Unutmayın ki bu her ne kadar gerçekçi ve sürükleyici bir oyun olsa da. Sonuç olarak bir oyun. Hayatınızın ve çevrenizin kıymetini bilin sadece oynayın zevk alın ve stres atın kendinize ve çevrenize zarar vermeyin.

Savaş sadece fetedilen için değil feteden için de bir kayıptır.

Puan: 8.4/10

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder