Jump Force PC inceleme

inceleme: Jump Force oyununu uzun zamandır bekliyordum.Pre orderan Ultimate edition aldım.Erken Erişimden beri oynuyorum.Oyunu çok beğendim yazılan yorumlara kanmamak lazım gerçekten merak ediyorsanız bence videolar gameplaylere bakın lütfen anca öyle anlarsınız oyun nedir ne değildir. Kendimce iyi yanları var ve kötü yanlarıda var malesefki.

*İyi yanları;
-Oyunda yaklaşık 40 karakter var ve hepsi birbirinden eğlenceli
-Oyunun hikayesi güzel kısada değil bence
-Oyunun online modeye sahip olması güzel bir yanıdır(Ben daha çok Co-op tercih ediyorum oda raid moduyla gelecek denildi)
-Kendinize özel karakter yapabiliyorsunuz bu benim için çok önemli bir özelliktir her zaman cosmeticsler benim için çok önemli olmuştur.istediğiniz gibi yapabilirsiniz sevilen anime karakterlerin kıyafetlerinden tutun saç stillerine kadar var.Yaptığınız karakter önemlidir.
-Oyunda Lobby var ve diğer oyuncularla eğlenceli vakitler geçirilebiliyor :D
-Oyunun optimizesi iyi fakat motion blur kapama seçeneği gelmeli yoksa çok bozuyor...
-Oyunda seslendirmeler süper her zamanki gibi harika :D
-Yan görevler eğlenceli baya
-Grafikler çok hoş bence anime oyununa göre

*Kötü yanları;
-Animasyonlar yetersiz geldi bana ama kabul edilebilir bir anime oyunu için (Pubg vs gibi oyunlardan daha iyi animasyona sahip)
-Oyunda çok sevdiğim karakterler yok olması (Gintoki:Gintama,Tsuna:Katekyo Hitman Reborn)
-Cutscenelerde Karakterler konuşurken ağızları bir garip oynuyor.Yazılı Cutscenelerde ise hiç oynamıyor sadece kafa sallamaları olmamış.
-Oyunda Co-op olmaması (Raid sistemiyle gelirse gelir)
-J-stars visctory vstaki gibi 2vs2 veya 3vs1 gibi çeşitlilik yok olması..sadece 1vs1 1 içerisinde 3 karakter var istenildiğinde değiştirilebiliyor.
-J starstaki gibi eğlenceli oyun modlarının eksik olması.
-J starsa göre karakter çeşitliliğinin az olması*(Jump forcede 1 animeden 4-5 karakter olmasından dolayı yaklaşık 40 karaktere denk geliyor bazı animelerin 1-2)
-*Motion Blur* lütfen kapamamıza izin verin yaw.Niye var bu gereksiz özellik ya...Çektiğim ekran görüntüleri çok kötü yapıyor.bide oynarken pek güzel bir his vermiyor ki.

Genel anlamda oyun güzel yanları çok olan bir oyun.Dİğer yorumlarda Klavyede oynama sıkıntısı yaşayan oyuncular var.Yani bu oyun en güzel joystick ile keyif alınıyor.Genelde çoğu japon oyunu öyle çünkü japonlar severler joystickle oynamayı :D.Bende PS evresinden beri elim alışık çok rahat oluyor joystick o yüzden direk joystickle oynamaya başladım ve baya eğlenceli kesinlike joystick almanızı öneririm bu oyun için Eliniz klavyeye alışıksa rahat oynarsınız bence klavyeyle.

Oyun Puan olarak 8.7/10 verebileceğim herşey Judaime ye bağlı artık o yokken kendimi yarım hissediyorum sayılır..Keşke J-stars Victory vs+ oyunuda gelse PCye kesinlikle alırım adamım orda :D.Parasını hak eder ancak içerisindeki animelerin fanıysanız diğer türlü indirimdende alınabilir :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder