Son 6-7 yılda çıkan en iyi oyunlar

1) R6 SİEGE; PvP Kategorimde kesinlikle R6 Siegedir 5v5 MOBA mantığında, takım oyunu ve iletişim gerektiren, ataktaysınız ,dafanstakierin savunacağı odayı tahmin etmekle başlayan, ona göre opertör seçimi ve takım içide uyum gerektiren,oyun içinde harita bilgisi , ve strateji geliştirmeyi gereken ,aksiyon taktik, gizlilik ,stres,korku gaibiyet hazzı içermesi her yönden tatmin edici bir oyun.
*SHOGUN2 Total War (Alternatif) SHOGUN 2 Total War. Total War serisinde Arenayı saymaz isek online kısmı singlesinde ağır basan tek oyundur. Muazzam avatar sitemi ile birimleriniiz ve komutanınızı kendinize göre özelleştirp ,bufflar ekleyip 1v1,2v2,3v3,4v4 akarsınız.

* Rocket League (Alternatif) refleks beceri,takım oyunu,strateji gerektiren ,spor tadıda alacağımız başarılı bir oyun. 2) PUBG Battleroyal tarzının en iyi örneği ,türün pek aşığı olmasamda oynarım. 3) Resident Evil 7 Korku Survival oyunu olarak oyum Residen Evil 7 dir

* Alien Isolotoin /alternatif) 4) EU4 Tek kişilik strateji oyunları arasıdna favorimdir. *Warhmmer Total War 2 (alternatifdir.) 5) Skyrim tek kişilik açık dünya rpg konusunda hikaye, karakter özelliştirme,açık dünya doluluğu konusunda favorimdir.

*Witcher 3 (alternatif) tam bir rpg oyunu görmesemde, dövüş ssitemini beğenemsemde sinematik ve hikayaenin anlatışı evreni,oyun için sanat yönündne güzel bir oyun kesinlikle Skyrim yanında tatmin yönü dar bir oyun. 6)Nba 2k16 spor oyunu olarak ayzarım PES 2019 (Alternatif)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder