Laptop - Dizüstü PC için düşük sistem isteyen oyunlar (Laptop PC için oyunlar)

Düşük özellikli bir PC veya dizüstü bilgisayarda oynayabileceğiniz en iyi eski pc için kaliteli oyunları arıyorsanız, bizde varız. Son yirmi yılın en iyi oyunlarının bu listesini, 2-4 GB ram içeren dizüstü bilgisayarlarla ve hatta gizli bir Grafik Kartı olmadan bile oynayabileceğiniz özenle hazırladım.Her tür oyunu dahil ettim - Atış, Araba Yarışı, Strateji, Birinci Şahıs Nişancı, Spor, Kriket, FIFA, Savaş Oyunları, vb. Oyunlar piyasaya sürüldükleri anda harikaydı ve hala mükemmel. 

GTA Vice City

Oyun o kadar bağımlılık yapıcıydı ki, insanlar onu Vice City'ye daldırılmış günler ve geceler oynamak için kullanıyorlardı.800x600 düşük çözünürlükte herhangi bir PC veya Dizüstü Bilgisayarda yine de indirebilir ve oynayabilirsiniz, ancak oyun sizi şaşırtmayı başaracaktır. Oyunda küçük görevler ve harika bir hikayenin yanı sıra yardımcısı şehirde keşfedilecek yüzlerce seçenek var. Oyun 27 Ekim 2002'de piyasaya sürüldü. Oyun boyutu 1.5 GB civarında ve kolayca indirilebilir. 

 

PUBG Lite - PC versiyonu


Mükemmel Çok Oyunculu Çevrimiçi Nişancı - Popüler oyun geliştirme şirketi Tencent, geçtiğimiz günlerde PlayerUnknowns Battlegrounds'un (PUBG) ücretsiz sürümünü piyasaya sürdü. PUBG, 64 oyuncuya kadar olan bir adaya indiğiniz birinci şahıs nişancı oyunudur.

 

Portal ve Portal 2

Okuyucumuzun önerdiği gibi, düşük Ram ve daha yavaş grafik kartına sahip bir sistemde oynamak için en iyi oyunlara dahil edilmeleri gerekir. Oyun sadece 2 GB RAM ve bir Pentium 4 işlemciye sahip bir sistemde çalışır; GT 620m, 720m ve 820m ile Dizüstü Bilgisayarlarda kolayca çalıştırabilirsiniz. Oyunlar çok fazla kaynak kullanmayacak şekilde kodlanmıştır. Portal 2007'de, Portal 2 ise 2011'de piyasaya sürüldü.

 

Fifa 14

Eski bilgisayarlarda iyi çalışan en yeni oyun başlıklarından biri Fifa 14'tür. Oynamak için başka bir harika oyun ve büyük bir sistem domuzu değil. Fifa 14'ü çoğu eski dizüstü bilgisayarda ve bilgisayarda oynayabilirsiniz. Fifa 14 için minimum oyun gereksinimleri 1.8 GHz Core 2 Duo işlemci ve yalnızca 2 GB RAM'dir. GT620m veya GT 630m gibi eski bir grafik kartınız varsa, oyunu eskimiş dizüstü bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.

 

Assassin’s Creed 

İlk oyun 2007 yılında piyasaya sürüldü ve Ubisoft tarafından geliştirildi ve inanılmaz derecede başarılı bir seri oldu ve 2007'den önce hiç görülmemiş yeni bir konsepte ve oyuna dayanıyordu.

 

Need for Speed High Stakes 

Gerçek hasar rekabetli tek oyunculu mod ile en rekabetçi yarış oyunlarından biri olan Oyun, iyi bir araba ve parça seçeneğine sahiptir; polislerden kurtulmak kolay değil. Sürüş, zorlu bir seviyede oynamak ve Şampiyonaları kazanmak için hassas ve mutlak kontrol gerektirir.

 

MAX Payne 

Mükemmel fon müziği, en iyi hikayelerden biri, Oyun 2001 yılında piyasaya sürüldüğünde grafikler eşsizdi. Oyunda birçok ilk vardı, mermi çıkartmaları ve gölgeler nesil için son derece ayrıntılıydı. Oyun, o zamanlar Oyuncular topluluğu arasında büyük bir hit oldu.

 

Project IGI – I am Going In 

15 Aralık 2000 yılında piyasaya sürülen en zorlu atış ve gizlilik oyunlarından biri. Geliştirici Innerloop stüdyolarıydı ve yayıncı Eidos Interactive'di. Oyun piyasaya sürüldüğünde ve en gerçekçi oyunlardan birine sahip olduğunda dünya çapında bir anda hit oldu ve CPU oyuncularının yapay zekası önemli ölçüde geliştirildi. Ana karakter, I.G.I.'de görevli Jones. (Jeotaktik İstihbarat Enstitüsü) ve eski İngiliz SAS operatörü. Oyuncular onu ana karakter olarak kontrol ediyor. O sadece Rambo gibi içeri girer ve tüm kötü adamları gizlice ve hangisi daha iyi çalışıyorsa kaba bir kuvvetle öldürür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder