Resident Evil 8 Village Lady Dimitrescu Boss Savaş Rehberi (yenmek için ipuçları)

Lady Dimitrescu boss - dev savaşı başladığında, etrafınızda uçacak ve pençeleri ve dişleriyle saldıracak acayip kanatlı bir yaratığa dönüşüyor. Bu boss'un hareketleri genelde düzensizdir bu yüzden keskin nişancı tüfeğinizi çıkarın ve canavarın tepesindeki gövdesine temiz bir atış yapın.  Attığınız her atış bu yaratığa büyük miktarda hasar verir. Keskin nişancı tüfeği cephaneniz yoksa veya savaştan daha sonraya saklamak istiyorsanız, av tüfeğiniz burada da gayet iyi iş görür.
 

Boss-Dev savaşında Leydi Dimitrescu'ya yeterince hasar verdiğinizde, size daha fazla saldırmak için uçup gitmeden önce kulenin etrafında belli bir mesafeden uçacak. Uçarken onu takip edin ve sonunda bir an hareketsiz kalacaktır. Bu fırsatı kullanarak daha fazla keskin nişancı tüfeği atışı yapın veya tabancanızla onu patlatın. Bu menzilde, av tüfeği çok etkili olmayacaktır. Yeterince hasar verildiğinde, merkez kuleye çarpacak, duvarı yıkacak ve size anlık olarak merdivenlerden çıkma şansı verecek. Bu merdivenlerin tepesinde, içinde av tüfeği ve tabanca cephanesi bulunan iki vazo göreceksiniz. Bu eşyaları toplayın ve savaşın bir sonraki aşaması için silahlarınızı yeniden doldurun.

Leydi Dimitrescu sizi takip edecek, mesafenizi korumak için elinizden gelenin en iyisini yaparken av tüfeğinizi veya keskin nişancı tüfeğinizi kullanarak onu boşaltın. O keskin dişleriyle size saldırabilir, bu yüzden saldırılarından kaçınmaya dikkat edin. Göğsüne ateşli silah sıkmaya devam edin ve çok geçmeden Lady Dimitrescu patronu savaşını tamamlayacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder